Klasyk na co dzień

Strona o youngtimerach z lat 80. i 90., którymi można jeździć na co dzień

Współpraca i kontakt

Współpraca i kontakt

Testy pojazdów:

Jeśli masz ciekawy pojazd o charakterze youngtimera i chciałbyś, żebyśmy go opisali, skontaktuj się z nami.

Testy zamieszczamy także na portalu www.testy-samochodow.pl.

W ramach podziękowania za udostępnienie do testu jest przewidziany jakiś mały podarunek dla auta oraz można wykorzystać zdjęcia np do ogłoszenia. Podamy również kontakt do właściciela pojazdu, być może nasi czytelnicy będą nim zainteresowani.

Jeśli jesteś zainteresowany jednym z naszych aut, skontaktuj się pod mailem lub telefonem (605-561-858; klasyk@klasyknacodzien.eu).

Najczęściej zadawane pytania:

Czym zajmujecie się w Klasyknacodzien.eu?

Przede wszystkim zajmujemy się testowaniem i opisywaniem samochodów z ram czasowych 1980-2000, czyli takich, które naszym zdaniem można używać na codzień, a stają się już youngtimerami. Niektóre z posiadanych przez nas pojazdów są wystawione na sprzedaż, chociaż nigdy nam się za bardzo z tą sprzedażą nie spieszy (jesteśmy również inwestorami na rynku aut klasycznych). Wartość posiadanych przez nas aut rośnie bowiem zdecydowanie szybciej niż odsetki na koncie…

Czy sprowadzacie auta na zamówienie?

Tak, mamy dostęp do europejskich baz samochodów dla wyspecjalizowanych podmiotów. Nie sprowadzamy aut z Mobile.de i innych portali ogólnodostępnych. Wyszukiwanie pojazdów w bazach jest darmowe lub płatne w zależności od popularności modelu. Dla przykładu: sporadycznie pojawiające się auto, np. Renault Fuego (wyszukiwanie gratis); auta typu BMW E30 – 39 zł/miesiąc; auta typu Mercedes W124 (popularne) – 39 zł/2 tygodnie.

Jaki jest koszt sprowadzenia auta?

Przy propozycji zakupu auta podajemy zawsze całkowity koszt, razem z transportem i opłatami na miejscu.

Jakie auta sprowadzacie?

Aktualnie jest sens sprowadzać tylko auta w dobrych lub bardzo dobrych stanach, ewentualnie do jakichś konkretnych napraw. Jeśli chodzi o tzw. „okazje” to nie ten adres i wówczas prosimy o korzystanie z polskich serwisów ogłoszeniowych. Sprowadzone przez nas auta (nie wszystkie) można znaleźć tu: http://klasyknacodzien.eu/category/samochody-na-sprzedaz/

SuperWebTricks Loading...