Klasyk na co dzień

Strona o youngtimerach z lat 80. i 90., którymi można jeździć na co dzień

Samochody sprzedane

BMW 318i automat 1996

Popularne auto w nieco dziadkowej spokojnej wersji, bardzo dobrze utrzymane. Samochód sprowadziliśmy z Niemiec, gdzie miał dotychczas dwóch właścicieli. Auto dotychczas przejechało jedynie 138 tys. km. BMW w wersji z silnikiem M43 na łańcuchu rozrządu, zdecydowanie lepszym niż poprzednie modele z silnikiem M40. Auto zachowane jest w większości w oryginalnym lakierze poza maską. Samochód utrzymany w bardzo dobrym stanie przez poprzedniego właściciela, niewiele mu brakuje do stanu kolekcjonerskiego. Drobne zarysowania lakieru. Bardzo dobry stan blacharski.

Po zakupie w Polsce był robiony serwis zawieszenia, hamulców, układu wydechowego oraz silnika. Aktualnie auto jest przygotowane do eksploatacji i nie wymaga napraw, można od razu korzystać.

VIN: WBACA010X0AC34276

Data pierwszej rejestracji 12.11.1996

Lakier: Arktissilber metalik

Wyposażenie (dość bogate jak na E36): ABS, 2 poduszki powietrzne, automatyczny dwustrefowa klimatyzacja, elektryczne szyby przód, elektryczne lusterka, komputer pokładowy, oryginałe kołpaki BMW, czujniki parkowania tył, reflektory przecimgielne.

Test auta na naszych stronach: https://klasyknacodzien.eu/test-bmw-e36-318i-automat-1996-sportowy-dziadkowoz/

Dla kogo jest to auto?

Dla miłośników starszych BMW, zwłaszcza E36, w bardzo dobrych stanach; dla osób, którym zależy raczej na wygodzie jazdy niż na sporcie; dla miłośników marki, którym zależy na oryginalnym nie przerabianym stanie auta.

Cena 14500 zł nie podlega negocjacji.

Telefon 605-561-858.

SuperWebTricks Loading...