Klasyk na co dzień

Strona o youngtimerach z lat 80. i 90., którymi można jeździć na co dzień

Samochody sprzedane

BMW E34 518i 1993 r.

Samochód sprzedany.

Kolejny samochód, jaki do nas przyjechał to BMW 518i z 1993 r. Pojawił się u nas w czerwcu 2018 r.

Samochód został kupiony od starszego pasjonata marki w Niemczech. W opisie stało: „Renterfahrzeug sehr gepflegt, immer bei bmw gewesen”. Cóż można dodać, ze świecą szukać takich egzemplarzy BMW.

Samochód jest utrzymany w stanie wzorowym z użyciem części markowych BMW. Na całym samochodzie jest pierwszy lakier, poza jednym błotnikiem, który wymagał ponownego malowania. Z kolei prawe tylne drzwi były lekko wgniecione i poszły na detailing. Przebieg tego samochodu to 247 tys. km, potwierdzony oryginalną książką serwisową z 1993 r. (!). Po zmianie oleju auto jeździ bez problemowo, praktycznie jak nowe. Niezwykła jest też skuteczność hamulców. Auto można spotkać na zlotach, m.in. na Youngtimer Warsaw. Jego test zamieściliśmy na naszych stronach.

Aktualna cena samochodu: 9300 zł. Dane kontaktowe w zakładce kontakt (auto należy do właścicieli portalu). Telefon 605-561-858

Dane samochodu:

  • BMW 518 i
  • rok produkcji: 1993
  • kraj pochodzenia: Niemcy
  • przebieg: 247 tys. km (potwierdzony, książka serwisowa)
  • wyposażenie: poduszka powietrzna kierowcy, ABS, el. szyby przód, el. lusterka, radio, wspomaganie kierownicy, lakier Diamantschwarz metalik, oryginalne alufelgi BMW

Youngtimer Warsaw, fot. Paweł Kaczor, Youngtimer Warsaw, nasze BMW w środku.
BMW 518i
Jesienna sesja zdjęciowa do testu
W aucie jest kilka ciekawych „patentów rencisty”, jak np. widoczny baranek. Wszystkie łatwe do zdemontowania, ale zostawiliśmy.
Do auta dostaliśmy książki z cyklu „sam naprawiam”, paski, klocki hamulcowe i kilka innych części.
Z mocniejszym bratem 520i

SuperWebTricks Loading...