Klasyk na co dzień

Strona o youngtimerach z lat 80. i 90., którymi można jeździć na co dzień

Nasza kolekcjaSamochody na sprzedaż

Na sprzedaż: BMW E30 320i 1984 r.

Nasze BMW E30 to bardzo wczesny egzemplarz tego modelu, wersja z chromami, przedliftowa. Samochód został zarejestrowany w lutym 1984 r., a model 4-drzwiowy E30 wprowadzono do produkcji zaledwie pół roku wcześniej. Auto pochodzi z Hiszpanii i zachowało się w oryginalnym stanie, nigdy nie było restaurowane. Ok. 80% auta powłoki lakierniczej auta jest fabryczne (wszystko poza maską i prawym błotnikiem przód), szyby oryginalne. Auto zgodne z VIN w 100%. Dotychczas samochód przejechał 235 tys. km. W ostatnich latach brał udział w rajdach klasyków w Hiszpanii i na południu Francji.

Stan blacharski: generalnie dobry, auto nie było nigdy restaurowane, ale idealne nie jest: sporo zarysowań, małych wgniotek, lekko wygięty fragment przedniego zderzaka, jedno lub dwa miejsca z punktową korozją. Podwozie w stanie bardzo dobrym.

Stan mechaniczny: bardzo dobry, prowadzi się bardzo pewnie bez niepokojących dźwięków, hamulce i opony w stanie bardzo dobrym.

Ostatnie wymiany: zamontowana nowa chłodnica Van Wenzel, która zastąpiła oryginalną chłodnicę BMW z 1983 r. (nieco podciekała).

Wyposażenie: elektryczne lusterka, check panel, ręcznie otwierany szyberdach, lotka-spojler na tylnej klapie bagażnika (jest w VIN), alufelgi x 5, skrzynia 5 biegów.

Uwaga! Auto nie ma wspomagania kierownicy!

Większe zmiany dokonane przez poprzednich właścicieli: biała tapicerka foteli ze sztucznej skóry (zrobiona porządnie), późniejsze radio, światła w drzwiach (być może wymuszone przepisami ES), renowacja alufelg na kolor złoty

Kolor: Bronzitbeige metalic

Propozycja dla osób, które poszukują nierestaurowanego BMW E30 we wczesnej wersji.

Cena: 24950 zł

Tel. 605-561-858

SuperWebTricks Loading...